GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 11244201
nr 1124 4201
Skål
Asien, 1800-tal, höjd: 10 cm, diameter: 29 cm
Kondition: nagg, sprickor, slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 19:49:41
400 kr
450 kr
500 kr